Apie mus

Paprasta valgyti sveikai ir skaniai!

Virsi_tu_koldunai_vistiena_kiauliena_baravykais (1)

„Virsi tu“ – nedidelis fabrikėlis Vilniuje, kuriame gaminame rankų darbo koldūnus, raviolius, lazanijas ir šviežius makaronus. Tai kartu ir krautuvėlė, kurioje prekiaujame įvairia produkcija greitam ir sveikam maisto ruošimui namuose. Mūsų meniu vyrauja itališki ir tradiciniai lietuviški receptai. Svarbiausia, kad gaminame su meile, visai kaip namie – naudojame tik aukščiausios kokybės ingredientus ir nededame jokių konservantų, skonio stipriklių ar kvapiklių.

Įkūriau „Virsi tu“ norėdama, kad ne tik mano šeima, bet ir kiti galėtų taupyti savo laiką, tačiau valgyti sveiką, tikrą, kokybišką maistą, be jokių dirbtinių priedų, skonio stipriklių ar kvapiklių.

Inga Šamšonaitė, krautuvėlės savininkė

Į pagalbą mamoms ir tėčiams

Tapus mama save vis pagaudavau galvojant, kad norint tikrai sveikai ir skaniai maitintis, reikia gaminti namie, o tam labai trūko laiko. Pirkti pusfabrikačius prekybos centruose negalėjau, nes nuo jų blogai jaučiausi ir skaudėjo skrandį.  Atidžiau paskaičius gaminių sudėtį, supratau viso to priežastis. Todėl ir kilo idėja įkurti fabrikėlį, kuris gamintų maistą kaip namie, su meile ir be jokių „E“!
Džiaugiuosi, kad jau daugiau nei penkerius metus su komanda ateiname į pagalbą visiems, kurie nori sveikai ir skaniai maitintis. Savo gaminiams renkamės tik aukščiausios kokybės ingredientus, patikimus tiekėjus ir vietos ūkininkus. Renkamės sudėtingesnį ir ilgesnį gamybos kelią, tačiau taip pelnome savo klientų pasitikėjimą ir meilę.

Virsi_tu_tingineliai

Vaikų mėgstamas meniu

Auginantys vaikus sutiks, kad nelengva įtikti išrankių mažųjų valgytojų skoniui. Tačiau mes radome raktą į jų širdis. Natūralios varškės varškėčiai, ravioliai su saldžia varške, su kalakutiena, koldūnai su vištiena, spalvingi makaronai yra mėgstami vaikų nuo pat pirmo šaukšto.

Ir gurmanams, ir veganams

Galimybę gaminti namuose, tačiau jaustis kaip restorane suteikia mūsų gurmaniškos linijos gaminiai – ravioliai ar makaronai su kalmarų (sepijos) rašalu. Juodi ravioliai su rikotos ir lašišos įdaru, ragaujami su mūsų šviežiu pomidorų ir grietinėlės padažu, tiesiog nepalieka abejingų. Juodieji tagliatelle, dažnai vadinami Viduržemio jūros pakrantės pasididžiavimu, yra pasiekiami ir mūsų klientams. Džiaugiuosi, kad šią restorano prabangą dovanojame vietos gero skonio gurmanams.

„Virsi tu“ asortimente vyrauja ne tik tradicinių skonių gaminiai, siūlome klientams ir ypatingų skonių. Veganiška raviolių linija savyje talpina įspūdingą skonių ir prieskonių puokštę. Šie sveiki gaminiai vis dažniau papildo ir visavalgių pirkinių krepšelį.

Virsi_tu_ravioliai_vegie_su_burokeliais (5)
Virsi_tu_ravioliai_vegie_su_lesiais_darzovem (1) (1)
Pirkinių krepšelis