Užsakymo pristatymas

„Virsi tu“ siekia, kad kiekvienas užsakymas būtų visiškai įvykdytas ir pateisintų Pirkėjo lūkesčius. 

„Virsi tu“ El. parduotuvės prekyba vykdoma ir prekės pristatomos Vilniaus mieste. Užsakymo prekes pristato „Virsi tu“ įgaliotas atstovas (kurjeris).

Pristatymas vykdomas tuo adresu, kurį Klientas nurodė pateikdamas užsakymą. Kliento užsakymą „Virsi tu“ pristato nurodytu adresu prie pagrindinio įėjimo. Klientui paprašius, kurjeris užsakymą pristatys į konkretų daugiabučio namo aukštą tik tuo atveju, jei:

1. kurjeris yra gavęs Kliento sutikimą, pilną ir teisingą informaciją, reikalingą patekti į daugiabučio namo kiemą bei laiptinę (vartų, laiptinės ir kitų durų kodus, skambučių numerius ir pan.); ir

2. kurjeris mano, kad įvykdyti tokį prašymą yra saugu.

„Virsi tu“ visada pasilieka sau teisę pristatyti užsakymą nurodytu adresu prie pagrindinio įėjimo.

Tais atvejais, kai užsakymas yra įmonės adresu, „Virsi tu“ gali užsakymą pristatyti į įmonės pastato pirmąjį aukštą, kuriame yra pagrindinis įėjimas. Jei įmonė turi bendrą priimamąjį, užsakymą „Virsi tu“ gali pristatyti į priimamąjį.

Prašome atkreipti dėmesį į tai, kad „Virsi tu“ užsakymus pristato tik nurodytoje prekių pristatymo zonoje. Pasitikrinti, ar adresas patenka į numatytą zoną, galima pažiūrėjus žemiau pateiktą žemėlapį. 

Pristatymo laikas

Pristatymo data priklauso nuo užsakymo pateikimo laiko ir nurodyto pristatymo adreso. Pateikus užsakymą, tiekimo grafikas yra skaičiuojamas nuo kitos darbo dienos, o pristatymas vykdomas per 1-3 darbo dienas.

Užsakymai yra pristatomi Klientams darbo dienomis ir šeštadieniais, nuo 9 iki 21 valandos.

Dieną prieš pristatymą iki 20 val. Klientas informuojamas el. laišku ar SMS žinute su planuojamu pristatymo laiku (1,5 val. rėžyje).

Tuo atveju, jei pristatant užsakymą tuo adresu nėra kam atsiimti užsakymo, apie tai pranešama Klientui. Tam, kad Klientas galėtų susitarti dėl kito pristatymo laiko arba dėl užsakymo atsiėmimo parduotuvėje, Klientui reikia pačiam kreiptis į „Virsi tu“ tel. 8 677 76882.

Tais atvejais, jei „Virsi tu“ turi užsakymą pristatyti pakartotinai, Klientui gali būti pritaikytas papildomas pristatymo į namus mokestis.

Pristatymo kaina

Pristatymo kaina nepriklauso nuo prekių krepšelio dydžio ir yra 3,5 Eur. Minimali prekių krepšelio suma – 30 Eur (su PVM).

Kokybės garantija

Užsakytos prekės pristatomos automobiliais su specialiomis termo dėžėmis, todėl užtikrinamas produktų šviežumas ir kokybė.

„Virsi tu“ visuomet stengiasi gaminti ir tiekti tik aukščiausios kokybės gaminius. Tačiau nuomonė dėl tinkamo produkto skonio yra subjektyvus dalykas, todėl „Virsi tu“ neprisiima atsakomybės ir negarantuoja, kad tie produktai visuomet atitiks Kliento lūkesčius. Jei Kliento netenkina produkto kokybė, priimdamas pristatytą užsakymą Klientas gali grąžinti konkrečią prekę ir atgauti už ją sumokėtą visą pinigų sumą.

Dėl įvairių įrenginių, kurie naudojami užsakant prekes, techninių charakteristikų ar kitų pagrįstai tikėtinų skirtumų „Virsi tu“ El. parduotuvės portale rodomi gaminiai gali būti šiek tiek kitokio dydžio, formos ir spalvos, negu gautieji.

Visų gaminių, kuriuos galima įsigyti „Virsi tu“ El. parduotuvėje, charakteristikos yra nurodytos prekės aprašyme. Informacija pateikiama ir prekės etiketėje.

Teisė atsisakyti ir nepriimti užsakymo

Jei gavęs užsakymą Klientas nustato, kad užsakyme yra sugadintų ir (arba) prastos kokybės prekių, Klientas turi kreiptis su pareiškimu į „Virsi tu“ el. paštu uzsakymai@virsitu.lt. Rekomenduojama pateikti sugadintos prekės nuotrauką. Pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą, kuri buvo naudota pateikiant užsakymą. „Virsi tu“ pasilieka teisę paprašyti, kad sugadintą prekę Klientas grąžintų į parduotuvę.

Klientų aptarnavimo centras 

Jei kiltų klausimų dėl apsipirkimo „Virsi tu“ El. parduotuvėje ar užsakymo pristatymo, „Virsi tu“ skatina kreiptis darbo dienomis ir šeštadieniais nuo 8.00 iki 21.00 val. telefonu 8 677 76882 arba rašyti el. paštu uzsakymai@virsitu.lt.

Kviečiame susipažinkite su visomis El. parduotuvės taisyklėmis.

Pirkinių krepšelis