Ekologiškas kanapių proteinas SUPERB HEMP

(1 pirkėjo atsiliepimas)

11,45 

Kanapių proteinas yra natūralus baltymų šaltinis. Subalansuotos Omega 3 ir Omega 6 riebiosios rūgštys teigiamai veikia organizmą, produktas lengvai virškinamas, todėl vartojant nejaučiamas sunkumas.  Sudėtyje nėra jokių dirbtinių priedų ar dažiklių.

 Parduodame pakeliais po 500 g, kaina – 11,45 Eur. 

Kanapių proteinas yra ląstelienos, baltymų, Omega 3, 6 ir 9 šaltinis. SUPERB HEMP kanapių proteine esantys baltymai suteikia energijos, todėl puikiai tinka energingam rytui pradėti ar po aktyvios treniruotės. Rekomenduojame samtelį (30 g) proteino sumaišyti su pasirinktu gėrimu (sultimis, kefyru, pieno ar žaliuoju kokteiliu), dėti į jogurtą, varškę, košę.

Produktas yra augalinės kilmės, be priedų ir dažiklių, švelnaus, riešutus primenančio skonio. Rekomenduojama kanapių proteino dienos norma: neviršyti 2-3 porcijų.

100 g kanapių proteino energetinė vertė 1624 kj/385 kcal.

Sudėtis. Baltymai 50,00 g; angliavandeniai 26,56 g, iš kurių cukrus 2,07 g; riebalai 11,20 g:  sočiųjų riebiųjų rūgščių 1,89 g, polinesočiųjų riebiųjų rūgščių 8,22 g (Omega 3 – 18.42%, Omega 6 – 54.96%), mononesočiųjų riebiųjų rūgščių 1,09 g; druska 0,02 g.

Laikymo sąlygos. Iki ir po taros atidarymo kanapių proteinas laikomas pastovioje temperatūroje, atokiau nuo šilumos šaltinių, siekiant kuo ilgiau išsaugoti vertingąsias Omega rūgštis.

 Kilmės šalis. Pluoštinės kanapės auginamos ir proteinas gaminamas Lietuvoje. Kanapių proteinas gaminamas iš šeimos ūkyje užaugintų ekologiškų pluoštinių kanapių sėklų. Gamybos procesas kontroliuojamas nuo sėjos iki sėklos apdorojimo nukūlus. Gamintojas siekia užtikrinti, kad kanapių sėklos bus tinkamai paruoštos kokybiško proteino gamybai. Prieš kanapių proteino prekybą, iš naujo derliaus sėklų ir proteino mėginių ištiriama jų kokybė sertifikuotoje laboratorijoje, siekiant pagaminti ir patiekti tik aukščiausios kokybės proteiną.

1 atsiliepimas apie Ekologiškas kanapių proteinas SUPERB HEMP

  1. Laura

    test

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pirkinių krepšelis